PROFESIONÁLI V OBLASTI  DODÁVKY A SERVISU  BICYKLOV A PRÍSLUŠENSTVA

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ 0905 197 899 alebo fatra@fatra.eu.sk

 

CERVELO

Kanadská značka Cervélo se zameriava na cestné bicykle a špeciály pre časovky a triatlony. Spoločnosť funguje už od roku 1995, keď ju založili páni Phil White a Gérarde Vroomen, ktorý už niekoľko rokov spolupracovali na designu najrýchlejších časovkárskych bicyklov. Po iba dvoch rokoch existencie bicyklovCervélo získala značka prvé víťazstvo na svetovom pohári v triatlone a slávila úspechy aj na časovke v Atlante.
Behom ďalších rokov prichádzali na trh nové modely. Prichádza rad "R" - classic road, "S" - Aero road, "P" - triatlon a časovky, "T" - dráharské špeciály a v roku 2010 aj "Project California", ktorý predstavuje spojenie všetkých znalostí v jednom cestnom bicykli.

Na Olympijských hrách v Pekingu bolo viac ako 40 športovcov na bicykloch Cervélo, 10 z nich bolo úspešných v bojoch o medaile. 
To len potvrdzuje ako moc sú cestné bicykle Cervélo  vo svete úspešné!
Aby úspechu nebolo málo... Emma Pooley sa vo Veľkej Británii stáva majsterkou sveta v časovke a to na bicykli Cervélo P3. K tomu sa pripojuje Thor Hushovd (Norsko), keď na bicykli Cervélo S3 vyhral majstrovský závod jednotlivcov.

      


Modelový rad bicyklov Cervélo P3 prišiel na trh v roku 2000, tvoria ho cestné bicykle upravené na časovky a triatlon.
Rad cestných bicyklovl R3 bola uvedená v roku 2005, ten predstavuje bicykle pre klasické cestné jazdenie.
Až v roku 2011 vznikol rad S5. Jedná sa cestné bicykle s maximálne aerodynamickým tvarom, ktorý zaistí čo najmenší odpor vzduchu.
Hneď nasledujúci rok, teda 2012 sa objavili cestné bicykle P5 - aerodynamický tvar rámu a všetkých komponentov spolu s časovkárskymi riaditkami predurčuje bicykle Cervélo P5 na triatlonové závody a časovky.

Práve cestné bicykle Cervélo nájdete v predajni Fatra sport. Vybrať si môžete z klasických cestných bicyklov rady "R" tak i dráharských, či časovkárskych špeciálov. Okrem celých bicyklov sú u nás k dostaniu tiež rámové sady Cervélo, ktoré obsahujú rám, vidlicu a sedlovku. Skvelý základ pre nový cestný bicykel. Príďte si k nám vybrať, radi Vám pomôžeme a na prianie zostavíme nový bicykel na rámovej sade Cervélo.